Schodolezy

Schodolez pro invalidy je mobilní zařízení, které umožňuje překonat schody a další překážky i lidem, které jsou trvale upoutány na invalidní vozík. Jedná se bateriové zařízení a to buď s pásy nebo kolečky. Schodolezy se dají rozložit na dvě části a proto je možné je bez problémů přepravovat např. osobním automobilem 

Pásové schodolezy jsou vhodné na širší schodiště s mezipodestou, jsou stabilní a snadno se ovládají. Naše firma MANUS nabízí svým zákazníkům pásové schodolezy zn. SHERPA, a to v několika verzích.


Pásový schodolez SHERPA N902 - základní model s univerzálním teleskopickým ramenem pro připevnění vozíku, ovládáním na řídítkách a nastavitelnou opěrkou hlavy. Velmi dobrá cena!


Pásový schodolez SHERPA N957 - tento model je navíc vybaven dvěma páry motorizovaných výsuvných koleček pro snadné ovládání schodolezu při otáčení na podestě nebo na malém prostoru. Vhodný model na užší schodiště.Pásový schodolez SHERPA N958 - špičkový model vycházející z modelu N957 navíc se systémem sklápění řídítek poháněné elektromotorem. Nejvyšší model této řady!

Kolečkové schodolezy jsou vhodné na úzká a zatočená schodiště. Na rozdíl od pásových schodolezů je třeba na jejich ovládání větší fyzické síly.

Naše firma nabízí svým zákazníkům kolečkové schodolezy zn. YACK, a to ve dvou konfiguracích.


Kolečkový schodolez YACK N961 - tento model je vhodný pro imobilní osoby, které nejsou trvale upoutány na invalidní vozík, tedy pro osoby, které se pohybují za pomocí holí, berlí apod. Je vybaven sedačkou, skládací opěrkou na nohy, nastavitelnými područkami a automatickou brzdou při dojetí na hranu schodu.


Kolečkový schodolez YACK N962 - tento model je vhodný pro přepravu osob na invalidním vozíku. Je vybaven speciálními úchyty pro uchycení kostry invalidního vozíku a dále dvěma rampami pro najetí invalidu na tento schodolez velkými koly. I tento schodolez obsahuje automatickou brzdu při dojetí na hranu schodu.

Webdesign, tvorba www + SEO | Almaweby